25 Mar 2016

VESELÉ VELIKONOCE

Tak jsem se dočkala. Předem mnou jsou 4 dny volna. Dnes je Velký pátek. Vlastně se divím, že je tento den u nás uznaný jako další velikonoční svátek až letos.Přitom všude jinde ve světě Velký pátek slaví volnem už dlouho.


S mamkou jsme zavedly tradici, že se vždycky někam na Velikonoce vydáme. Předloni to byla Paříž, loni Budapešť a letos je to Valaško - Rožnov pod Radhoštěm. Vzhledem k vypjaté situaci v Evropě jsme letos zvolili Českou Republiku. V planu je welness v hotelu Horal. Přiznám se že na sauny a výřivky už se moc těším, celý týden byl totož v práci velmi náročný. Navíc to tak vyšlo na finanční uzávěrku, tak jsem kmitala a6 se mi z hlavy kouřilo.

11:10 - Právě píšu z cesty na Valašsko. Momentálbě vjíždíme do Zlína. Stavili jsme se v Hradišti na mé tenisky. Mam krásné nové šedo-růžové Nike Air Max. Takže mimo jiné můžu konečně  sportovat . Na Horal se těším. Zrelaxuji se jak se patří. A pak sem napíšu článek. V Rožnově je totiž rozhodně co k vidění, navíc Valašsko je takové malé království uprostřed naší Republiky.

Co je u mě ještě nového.... No, koupila jsem si nové dioptrické brýle. Korsky. V důsledku toho mě chce kamarádka i kolegové v práci zabít, protože se na ně těším a pořád o nich melu. Takže to píšu i sem, aby si to mohli i ostatní přečíst.

Tak. Další článek už bude z hotelu. Konečně jsem ba blogování vybavená solidním foťákem v mobilu, který můžu kdykoliv použít. Tak se těšte .


Magdalena

No comments:

Post a Comment

Děkuji za Váš komentář. // Manny thanks, for Your commnet.