4 Sep 2016

HAIR TALK: VLASOMASKA V AKCI

Když jsem byla malý špunt, měla jsem dlouhé vlásky. Moje maminka se v tom vyžívala a ráda mi česala různé culíky, pletla copy a tak. Toto vlasové období mi vydrželo do první třídy.

When I was a little girl, I had very long hair. My mum loved to brush my hair and she embroiled me braids, ponytails and so. I endured to have long hair until the first class in basic chool.


V druhé třídě jsem začala nosit vlasy ostřihané po ramena. Ani nevím koho to napadlo. Asi mě, protože jsem to viděla u spolužaček. Radikální změna přišla ve třetí třídě základky. To jsem se nechala vyšmikat na kluka. Jako na potvoru zrovna v kinech letěl první díl Harryho Pottera. Takže mi bylo po sléze oznámeno, že mám střih ala Potter. Krátké vlasy mě pak držely dlouho. Neměla jsem je delší než po ramena. Ke konci základky však začaly být hitem melíry a ani já neunikla. Takže jsem v posledním ročníku ZŠ měla poprvé barvenou hlavu.

Melír však brzo odrostl a na střední jsem se konečně přestala pořád střihat. Tudíž mi vlasy narostly po lopatky. Začalo mi krušné období puberty a s ním i vlasová změna. Jako poctivý fanoušek metalu jsem si hlavu obarvila na černo a o holičce nechtěla ani slyšet. Toto období trvalo zhruba 3 roky. V důsledku toho jsem měla vlasy ve čtvrťáku až do půlky zad.
Kdybych nebyla hloupá a neostřihala to zpět po lopatky, měla bych dnes mou vysněnou délku = vlasy po zadek.

Pak mi začala vysoká škola a tady platí, že jsem měla vlasy spíš delší než kratší. Hlavně jsem se obklopila vlaso-fanatikem a ten mě novinkami v oblasti vlasů zásobuje dodnes. Naposledy jsem trošku zastřihávala konečky letos v červnu. Pracuji na své vysněné délce. Tak snad se dočkám.


In the second class I cut my hair to the shoulders and in third class I radically shorted my hair like a boy. Unfortunately it was a time when just ran first part of Harry Potter in the cinema, so my classmates laughed to me that I looking like Harry. It started long period of my short hair. Change happened in the last class in basic school when I decided to go with hair fashion and try to wear blonde streaky hair

On the high school I finally ended with cutting and visiting hairdresser so my hair grew up until mid-back. There was any metal music period in my life therefore I changed my hair color from brown to black. So I wonder why I cut my hair in the last class in high school again. If I didn't do that, I could have my dream hair length till the bottom today.
  
On the university I had longer hair than before, because I started to work on my dream hair again. I also met L., my BF and hair addict, who teach me many tips for my long hair. 


Toť jen tak na úvod k mé vlasové historii. 
Poslední dobou jsem začala mít problémy s krepatěním vlasů. Navíc se mi délky zdály vysušené. To víte, léto, slunce, voda z bazénu a tak. Asi nejvíc trpěly konečky. Ty jsem tedy zastřihla. A pak mi L. doporučila masku na vlásky.

Konkrétně se jedná o masku z řady L´Oréal Expert Intense Repair, kam mimo jiné patří i šampon, kondicionér a olejíček. Tento malý zázrak z poměrně profi řady naprosto splnil mé očekávaní. Nejen že vlasomaska krasné voní, ale především napravila poničené struktury mých vlasů v délce. Už po prvním umytí byly vlásky o poznaní méně hrubé. A jelikož naprosto miluji hebké vlasy, nemohla jsem se toho pocitu nabažit.


Well guys, I think that’s enough to my hair history.
Last time I began to have a problem with dry and damage hair. You know, summer, sun, water from swimming pool and so… Most suffered my hair’s ends, so I cut them a little bit and naturally got a tip from L on hair mask.

It’s going on a hair mask from L´Oréal Expert Intense Repair set, which among other things includes shampoo, conditioner and hair oil. This little miracle from quite professional set completely fulfilled my expectations. The mask smells nice, but also corrected the destroyed structure of my hair length
After the first wash was my hair less rough than before. I’m the person who really adores soft hair, so I enjoyed this feeling.Asi po dvou až třech umytí zmizl problém s krepatěním vlasů úplně. Vlasy jsou hydratované a taky se lesknou.  Maska splnila účel o to více, že byla za pohádkovou cenu. Dá se sehnat v každé drogerii (Teta, DM, Rossmann...) ale i internet je této řady plný. Krabička obsahuje 200 ml bílé vláčné masky, která nádherně voní, takže je i co čichat.

S tímto produktem jsem naprosto spokojená. Je jasné, že v budoucnu zkusím i šampon z této řady, ať mám co na prostřídání.

After 2nd – 3rd wash the problem with damaged and dry hair disappeared. My hair is hydrated now, and shines more than before. It‘s pretty sure I’m going to try another product form this set – probably the shampoo, something for the change. 

1 comment:

  1. Jsem ráda, že jsem dobře poradila :) L.

    ReplyDelete

Děkuji za Váš komentář. // Manny thanks, for Your commnet.