1 Jan 2017

HAPPY NEW YEAR 2017

Vánoční článek jsem nestihla, tak aspoň ten novoroční. Uznávám. posledního čtvrt roku nebyl čas. Vše bylo moc hektické - práce, škola, dodělávky na bytě. Nicméně, vše uteklo, Silvestr se objevil z ničeho nic a najedou tu máme nový rok - 2017. 

(nezapomeňte si pustit  tu nej novoroční písničku / don't forget to play the best New Year song :-)

Můžu říct, že loňský rok byl sice divoký, ale dařilo se mě i mému okolí. Doufám že ve stejném duchu bude probíhat i rok 2017, Ba dokonce, doufám že bude i lepší - vždy je totiž co zlepšovat. Roky rokoucí čekám na toho mého prince, tak třeba se už letos zadaří. V oblasti práce, studia a osobního rozvoje se dařilo. Chtělo by to ještě to moře lásky. 

Sedmička je šťastné číslo, Proto doufám, že vše bude jen lepší a lepší. Jako každý rok i letos jsem si dala za cíl udělat konečně něco s mojí postavou. Letos to fakt dodržím!!! Chci změnit svůj životní styl. Víc cvičit, jíst zdravě a myslet pozitivně. Jillian a její 30ti denní výzva se mi už stahuje. Taky bych se chtěla zpět vrátit k orientálním tancům - třeba se mi to povede. 

Dalším cílem bude zefektivnit se v práci. Doufám, že se mi též bude dařit v oblasti studia ve škole. Taky se chci co nejlíp zabydlet ve svém novém bytečku. Na sto procent ještě přestěhovaná nejsem, ale už tam přespávám. Ono moc dlouho trvat nebude a povezu si nabalené kufry a krabice s mými věcmi. Plánuji se zdokonalit v jazycích a taky konečně začít dělat trochu i na té maďarštině. Na vysvětlenou - od té doby co jsem byla v Budapešti, jsem si to město zamilovala, a tak jsem si pořídila základy maďarštiny. Zatím mám vypsaná slovíčka z první lekce. Třeba se letos konečně posunu dál. 

A pojďme k mým cestovatelským cílům. Letos chci určitě na jednodenní či dvou denní výlet do Vídně. Po přestěhování to budu mít fakt blízko. Určitě chci dát na jaře i víkend v Budapešti. Joo, Vídeň a Budapešť - to bude teď moje.  Hlavní výlet by však měl být v létě. I přes výdaje na byt doufám, že se mi podaří našetřit na dovolenou u moře - vidím to na Santorini. V Řecku je totiž úžasně. Ovšem, nebránila bych se ani Turecké riviéře. Ve hře je taky rakouské Solnohradsko a Alpy. Schválně si zkuste do Google zadat město Hallstatt. Po těchto obrázcích nelze nemilovat rakouské Alpy. 
Taky jsem si řekla, že v horizontu 5ti let si splním výlet výletů. Chci si začít odkládat penízky na letenku do USA - konkrétně do  New Yorku. Jaksi mě to během loňského roku chytlo a zatím nepustilo. Chce to všechno spočítat a šetřit. Koneckonců rok 2017 bude hlavně ve znamení šetření. Výdajů totiž bude až až. 


A v neposlední řadě je tu blog. Celý podzim i prosinec jsem to solidně flákala. Budiž, omlouvá mě fakt, že času nebylo zrovna hodně. Jenže to není nikdy. Nebudu už však trávit 5 hodin ve vlaku, takže by měly být podmínky pro blogaření přece jen příjemnější. Neříkám, že se chci ozývat každý třetí den, ale minimálně dvakrát do měsíce bych to chtěla zvládnout. Snad bude o čem psát.

Toť mé vize a cíle pro následující rok. Je toho hodně ale jsem rozhodnutá na sobě velmi pracovat. 

Na závěr bych vám všem chtěla do nového roku 2017 popřát hodně zdraví (protože to je nejdůležitější), štěstí, úspěchů, splněných přání a taky lásku a vzájemnou empatii (která dnešnímu světu podle mě docela chybí). Mějte se v novém roce nejlíp jak jen to jde.

I would like to wish you all happy New Year 2017, lots of health (because it is the most important thing), happiness, success, fulfilled dreams, lots of love and mutual empathy (which to this world missing more and more). I hope you will have all the best in New Year!

PS: 
Dnes mě naprosto dojalo a rozbrečelo oslavení půlnoci a Nového roku na Time Square v NY. A to jsem to ani nesledovala živě. Pouštěla jsem si záznam na You Tube. Celou dobu si říkám, co to do pekla bylo... asi stárnu :D

Today absolutely touched me and made my cry celebrating midnight and New Year at Time Square in NY - even it was not live stream. I played the record on You Tube. The whole time I wonder what the hell was that... maybe I am getting old :DNo comments:

Post a Comment

Děkuji za Váš komentář. // Manny thanks, for Your commnet.