6 Feb 2017

ZKOUŠKOVÉ OBDOBÍ JE ZA MNOU

Celý leden jaksi rychle utekl. Ačkoliv jsem myslela, že bude mé zkouškové jedna velká tragédie a ze začátku jsem měla opravdu tendence strkat jak pštros hlavu do písku a utíkat bez boje, nakonec se tak nestalo. Můžu si úspěšně gratulovat. Jasně, asi u mě při sociologii stáli všichni bohové světa ale nakonec je z F za C. Nu co, člověk by měl mít v životě i trochu toho štěstí. 


Asi nejvíc adrenalinový zážitek jsem zažila při první zkoušce z pedagogiky... Co čert nechtěl, vlak mě zpoždění - celých 15 minut kvůli sněhu. Takže z půl hodiny se najedou stala čtvrt hodina na dostavení se ke zkoušce. Doteď nechápu jakým stylem jsem v haldách sněhu a podpatcích stihla do kopce vyběhnout na U10 za deset minut. Asi mě hnala opravdu velká vnitřní touha absolvovat zkoušku. 

Zkoušku jsem stihla, ale v momentě kdy jsme měli začít psát udělalo se mi zle takovým způsobem jaký jsem ještě nezažila. Od žaludku mi bylo zle, hlava se mi točila, dýchat jsem nemohla, každou chvíli jsem očekávala, že asi omdlím. Ruky mě sotva poslouchaly. Od ramen až do konečků prstů mi v nich mravenčilo. Takže jsem psala hodně ve zkratkách. Se zaťatými zuby a hvězdičkami před očima jsem ten test nakonec napsala za D, Pak jsem se sebrala a jela domů. Je fakt, že jsem tehdy domů dorazila opravdu hodně unavená. Prospala jsem zbytek dne.


Taky můžu oznámit, že jsem se úspěšně přestěhovala. Sice mám ještě půlku věcí u našich a na víkend jezdím domů (co taky sama na bytě, že jo...). Většinu času už však opravdu trávím v Břeclavi. Velmi si to užívám, Mám totiž prostor zorganizovat si život podle sebe. Je fakt, že prosinec a hlavně leden byl ještě takový budovatelský - jo kuchyň byla na dlouho. Ale už se to rýsuje. Už jen dovezu sedačku, najdu všem věcem stálé místo a budu si žít. Samozřejmě časem jsou v plánu zbylé skříňky do obýváku a do ložnice velké skříně - finančně je to makačka. Taky ještě nemám telku a troubu (telka mě neštve, ta trouba ano :D). Ale tak, vše časem bude. Už teď jsem z toho nadšená. Hlavně mám plno volného času, což je naprosto super.

Doufám, že i vy jste zvládli zkouškové úspěšně. A na konec jeden super sunset, který se mi podařilo ulovit minulý týden při cestě z práce.
No comments:

Post a Comment

Děkuji za Váš komentář. // Manny thanks, for Your commnet.